szybkie pozyczki

gora

Newsletter

Aby byc na bieżąco zapisz się do newslettera.

Czym jest ideologia gender i dlaczego jest groźna dla Twoich dzieci i dla młodzieży? Choć ten temat jest zbyt obszerny, aby tutaj był przedstawiony, to jednak można krótko podsumować to w co przekształciła by się nasza młodzież, gdyby całkowicie uległa indoktrynacji ideologii gender. Byliby to ludzie goniący za doraźną przyjemnością, niezdolni do tworzenia trwałych małżeństw, pokiereszowani i zdezorientowani duchowo. O ideologii gender w Unii Europejskiej pisze po polsku Niemka Gabriele Kuby. Dostępne jest też polskie opracowanie.

Działania długofalowe prowadzone są przez promujących ideologię gender według zasady: Środowiska liberalne i lewicowe psują młodzież i społeczeństwo podsuwając wzory zachowań kierujące dzieci w stronę nieprawości. Działania te prowadzą systematycznie i niezbyt szybko. Podsuwają demoralizujące myśli i pragnienia w stopniu największym jak się da na danym etapie rozwoju demoralizacji. Przykładem takich działań jest wsączanie młodemu pokoleniu poprzez film, telewizję teatr i pisma młowcieżowe, wsączanie myśli, że homoseksualizm jes zupełnie naturalny i korzystny, a bycie homoseksualistą jest modne i atrakcyjne. Przykładowe działania przygotowujące wstępnie do demoralizacji ideologią gender, to informowanie młodzieży o tym, że marturbacja jest zupełnie naturalną i dobrą praktyką umożliwiającą emocjonalne rozładowanie. Tego typu informacje dzieci otrzymują od młodzieżowych edukatorów seksualnych, którzy przy nieświadomości rodziców docierają do szkół.

W tej sytuacji rodzice w Polsce powinni stanowczo i kategorycznie przeciwstawiać się wszystkim degenerującym tendencjom. Mamy w Polsce, jak dotąd, dobre prawo, które umożliwia skuteczne protestowanie przeciw negatywnym praktykom stosowanym wobec naszych dzieci i wobec młodzieży. Jednak rodzice muszą zmobilizować się i zacząć działać.Szczególnie ważne i potrzebne są działania aby postawić demoralizacji tamę na terenie placówek oświatowych oraz w życiu publicznym.

Aby chronić swoje dziecko, swoją młodzież warto podjąć szereg działań:

  • W duchu miłości i troski rozmawiać z dzieckiem tłumacząc, że homoseksualizm to droga na manowce.

  • Sprawdzić jak sprawy dotyczące seksualności są przedstawione w podręcznikach na dany rok.

  • Iść na rozmowę z nauczycielem Wychowania Do Życia w Rodzinie i poznać go oraz wybadać poglądy na temat ideologii gender i przekazywania informacji, które mogłyby sprowokować do podejmowania zabaw albo eksperymentów seksualnych między uczniami.

  • W szkole złożyć oświadczenie rodzica według jednego ze wzorów zamieszczonych w tym serwisie informacyjnym.

  • Aktywnie zaangażować się w życie placówki oświatowej przez wejście do trójki klasowej i szkolnej Rady Rodziców. Uprawnienia Rady Rodziców są znaczne i może ona zablokować deprawatorom dostęp do dzieci i młodzieży.

Obecnie ideologia gender przesiąka i przegryza struktury Polski, co jest udokumentowane w poniższej książce:

plakatKsiążkę tą można nabyć na stronie www.ideologiagender.pl

Ideologia gender jest ideologią liberalno-lewicową i obiecuje wyzwolenie i uszczęśliwienie ludzkości w rzeczywistości stwarzając niewyobrażalne zagrożenia, groźniejsze niż te, które niósł ze sobą komunizm.

Komunizm, który obiecywał wyzwolenie z ucisku i ubóstwa klasy pracującej, w rzeczywistości sprowadził wielkie nieszczęścia na całe społeczeństwa w tym również na klasę pracującą, którą rzekomo miał wyzwolić i uszczęśliwić. Ideologia gender usiłuje tak jak komunizm zniewolić człowieka odwołując się do sfery jeszcze drażliwszej niż ekonomiczna – do jego seksualności. Ideologia ta zwraca się na początku do pozostających w mniejszości ludzi, którzy różne ograniczenia w sferze seksualnej narzucane przez obyczaje bądź religie traktują jako formę zniewolenia, a nie zbawienny hamulec na ludzkie popędy, które pozbawione tych ograniczeń i dodatkowo pobudzane stałyby się siłą niszczącą jednostki i społeczeństwo. Następnie, odwołując się do tolerancji i wolnościowego nastawienia większości społeczeństwa stara się przekonać tę większość do rezygnacji z tradycyjnych ograniczeń aktywności seksualnej wbudowanych w system prawny i obyczaje – rzekomo, aby nie narzucać tej mniejszości norm i zwyczajów reszty społeczeństwa.

W rzeczywistości dzieje się coś dokładnie odwrotnego: owa pozbawiona hamulców mniejszość narzuca większości swoje normy polegające na braku tych właśnie hamulców. Jest to tym bardziej podstępne, że ów brak hamulców zostaje wbudowany w system wychowanie i edukacji i to od najmłodszych lat - tak jak pokazują przykłady genderowe programy edukacyjne uczące dzieci pobudzania saksualnego już w przedszkolu.

Tak wychowywane dzieci powiększą do skali masowej ograniczoną dotychczas liczbę osób niezdolnych do tworzenia normalnych i szczęśliwych rodzin, o zwichrowanej na różne sposoby tożsamości seksualnej, - seksoholików, homoseksualistów lub o innych najdziwniejszych preferencjach seksualnych.

Jeśli nie będziemy działać stanowczo, to nasze dzieci i wnuki pozwolimy innym wychować na obiekty seksualne o różnych seksualnych orientacjach-dewiacjach.

Co znaczy gender?

Ideologia ta wprowadza pojęcie ‘gender’ oznaczające tzw. płeć społeczno-kulturową, czyli pewną rolę odgrywaną i charakteryzowaną poprzez cechy i zachowania określane jako męskie bądź kobiece. W praktyce oznacza to np. noszenie kobiecego ubrania, uczesania, makijażu oraz poruszanie się i mówienie w kobiecy sposób. Samo to nie jest niczym nowym, niegdyś w teatrze właśnie w ten sposób mężczyźni odgrywali kobiece role, które były jednak całkowicie umowne.

Ideologia gender nadaje temu odgrywaniu jakiejś płci status rzeczywistości. Genderyzm nakazuje, by mężczyznę, który oznajmi, że jest kobietą, uznać rzeczywiście za kobietę. Mamy jego stan psychiczny bądź kaprys uznać za twardy fakt określający jego osobę. Oczywiście owo oznajmienie kobiecości nie ma żadnego wpływu na organy płciowe, które przecież pozostają męskie. Z tego absurdu ideologia gender wykręca się rozróżniając sex (płeć biologiczną) i gender (czyli właśnie płeć kulturową, odgrywaną). Wiara w genderyzm każe uznać tego mężczyznę za kobietę, uwierzyć w odgrywaną przez niego rolę i uznać za prawdziwe wszelkie jej aspekty, ignorując fakt, że najważniejsze z nich nie mogą się przecież zmaterializować: przebrany za kobietę mężczyzna nie urodzi dziecka, a ta zdolność jest najistotniejszym atrybutem kobiety.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gender

Choć temat jest zbyt obszerny, aby tutaj był przedstawiony, to jednak można krótko podsumować to w co przekształciła by się nasza młodzież, gdyby całkowicie uległa indoktrynacji ideologii gender. 

Czytaj więcej...

Akty Prawne

Zapoznaj się z listą różnych dokumentów dotyczących wychowania w placówkach dydaktycznych w zakresie obyczajowości.

Czytaj więcej...

Kim jesteśmy?

Dążymy do upowszechnienia wiedzy o tym jak skutecznie zapobiegać demoralizacji dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych. Główne działanie to uświadamianie rodzicom ich praw, które powinni skutecznie wykorzystać

Czytaj więcej...

Zapraszamy do kontaktu

Masz propozycje, uwagi albo po prostu chcesz się znami skontaktować?

Wypełnij formularz