szybkie pozyczki

gora

To naturalne, że rodzice bardzo przeżywają każdy incydent, w którym ich dziecko staje się przedmiotem demoralizacji czy deprawacji seksualnej. W sytuacji, gdy dowiadują się oni, że dopuszczony bez ich zgody seksedukator uczył  ich córeczkę nakładać prezerwatywę na fantom penisa, albo zachęcał ich syna do seksu analnego jako bardzo przyjemnej alternatywy osiągania rozkoszy, to doznają nieżadko wstrząsu psychicznego. Dla takich rodziców opisanie incydentu oraz przedstawienie swoich uczuć z tym związanych jest zbyt traumatyczne i dla tego w sekcji incydentów relacjonujemy zdarzenia i okoliczności, o których dowiedzieliśmy się od zaufanych, sprawdzonych osób.

Imię: Admin
W szkołach w Błoniu pojawiła się w roli seksedukatorki niejaka pani Beata B.K. współautorka książki "100% mnie czyli książka o miłości, seksie i zagłuszeniach". Rzeczona niewiasta bez wiedzy rodziców, a za zgodą dyrekcji szkoły seksualizuje dzieci

 

w spoób nieakceptowalny dla rodziców.
      Wskazana seksedukatorka ma jeszcze zaplanowane szkolenia w innych szkołach, została wynaleziona przez niejaką Adę P., ale informacja o jej dorobku i współpracy z Czarną Owcą rozeszła się i żadnych dalszych szkoleń w tej okolicy już raczej nie da rady przeprowadzić.
      Rodzice nie chcą, aby seksedukatorka przekazywała małym dzieciom informacje wzbudzające ich zainteresowanie seksem, budową narządów płciowych, przyjemnością pochodzącą z masturbacji. Książka "100% mnie ..." jest świadectwem, że ta osoba przedkłada sprawy cielesnych przyjemności i środków antykoncepcyjnych ponad profilaktykę unikania AIDS, ponad wartości rodzinne, duchowe czy wartość czystości przedmałżeńskiej.
      Po akcji Stop Seksualizacji Naszych Dzieci przeprowadzonej w Warszawie w roku 2014 http://stop-seksualizacji.pl/ oraz po ogólnoposkiej manifestacji Stop Deprawacji w Edukacji przeprowadzonej na warszawskim Rynku Mariensztackim 30.08.2015r https://www.youtube.com/watch?v=nqeRI3zcWvE seksedukatorzy mają niezwykle utrudniony dostęp do dzieci i młodzieży w Warszawie, ale jak widać próbują deprawować, zachęcać do wczesnej inicjacji hetero, czy homoseksualnej w miejscowościach podwarszawskich.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gender

Choć temat jest zbyt obszerny, aby tutaj był przedstawiony, to jednak można krótko podsumować to w co przekształciła by się nasza młodzież, gdyby całkowicie uległa indoktrynacji ideologii gender. 

Czytaj więcej...

Akty Prawne

Zapoznaj się z listą różnych dokumentów dotyczących wychowania w placówkach dydaktycznych w zakresie obyczajowości.

Czytaj więcej...

Kim jesteśmy?

Dążymy do upowszechnienia wiedzy o tym jak skutecznie zapobiegać demoralizacji dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych. Główne działanie to uświadamianie rodzicom ich praw, które powinni skutecznie wykorzystać

Czytaj więcej...

Zapraszamy do kontaktu

Masz propozycje, uwagi albo po prostu chcesz się znami skontaktować?

Wypełnij formularz