szybkie pozyczki

gora

To naturalne, że rodzice bardzo przeżywają każdy incydent, w którym ich dziecko staje się przedmiotem demoralizacji czy deprawacji seksualnej. W sytuacji, gdy dowiadują się oni, że dopuszczony bez ich zgody seksedukator uczył  ich córeczkę nakładać prezerwatywę na fantom penisa, albo zachęcał ich syna do seksu analnego jako bardzo przyjemnej alternatywy osiągania rozkoszy, to doznają nieżadko wstrząsu psychicznego. Dla takich rodziców opisanie incydentu oraz przedstawienie swoich uczuć z tym związanych jest zbyt traumatyczne i dla tego w sekcji incydentów relacjonujemy zdarzenia i okoliczności, o których dowiedzieliśmy się od zaufanych, sprawdzonych osób.

Imię: Admin
W sierpniu znana mi, zaufana osoba opowiedziała o swoim wyjeździe służbowym do Pragi w Czechach. W trakcie rozmów reprezentant firmy czeskiej nieoczekiwanie, w chwili luźniejszej atmosfery po rozmowach służbowych zwierzył się, że jest sfrustrowany zdarzeniem w przedszkolu, gdzie posyła swoje dziecko. Otóż jeden z chłopców - przedszkolaków oświadczył w przedszkolu, że odtąd jest dziewczynką, a przedstawienie tego odbyło się w sposób zorganizowany. Nadmieniony reprezentant czeskiej firmy wyraził ogromne niezadowolenie, że jego dziecko musiało w tym przedstawieniu uczestniczyć. Od tej pory wszystkie dzieci mają się zwracać do transseksualnego dziecka używając imienia Wiera.

 

      Oby w naszych przedszkolach nie zaczęły się pojawiać takie ekscesy. Jeśli dziecko rozwija się w normalnych, ciepłych warunkach i ma naturalnych, kochających rodziców, to takie pomysły, ani potrzeby nie powstają. Trudno spekulować, skąd może pochodzić w tym przypadku problem rozchwiania emocjonalno seksualnego. A może dziecko zostało adoptowane i pokierowane przez gejów?

      Podpisaniem oświadczenia odpowiedniej treści można się zabezpieczyć przed uczestnictwem swojego dziecka w hucznym obchodzeniu dziecięcego "coming out" jako formy edukacji (a raczej deprawacji) seksualnej.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gender

Choć temat jest zbyt obszerny, aby tutaj był przedstawiony, to jednak można krótko podsumować to w co przekształciła by się nasza młodzież, gdyby całkowicie uległa indoktrynacji ideologii gender. 

Czytaj więcej...

Akty Prawne

Zapoznaj się z listą różnych dokumentów dotyczących wychowania w placówkach dydaktycznych w zakresie obyczajowości.

Czytaj więcej...

Kim jesteśmy?

Dążymy do upowszechnienia wiedzy o tym jak skutecznie zapobiegać demoralizacji dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych. Główne działanie to uświadamianie rodzicom ich praw, które powinni skutecznie wykorzystać

Czytaj więcej...

Zapraszamy do kontaktu

Masz propozycje, uwagi albo po prostu chcesz się znami skontaktować?

Wypełnij formularz