fotolia 824346ssssssssssss00

Imię: Maria

Przytaczam przykład edukacji genderystowskiej z samego centrum Polski, z Pruszkowa pod Warszawą, w Szkole Podstawowej nr 6. I nie za sprawą osób/instytucji spoza szkoły, ale nauczycielki, którą serwuje takie kształcenie od wewnątrz, bez opinii dyrekcji, na lekcji ... języka polskiego.


W dn. 4 stycznia 2018r. natknęłam się na następujące zadanie domowe: "W wyniku eksperymentu naukowego na jeden dzień zmieniłeś płeć. Opisz w formie pamiętnika ten dzień."

Następnego dnia byłam w szkole już o 7.30. W rozmowie z nauczycielką, usłyszałam, że treść zadania domowego pochodzi z jej podręcznika metodycznego do klasy VI, że zadanie domowe miało na celu ćwiczenie kreatywności, empatii, pracy w grupie (zadanie wykonywano w 3-osobowej grupie dzieci); nie bardzo rozumiała powód, dla którego wszczynam alarm; przecież to miała być dobra zabawa; i zamiana płci tylko na jeden dzień ...

Wyraziłam stanowczy sprzeciw, by Syn brał udział w tego typu zajęciach. Wyrażnie wskazałam, że tego typu zadań domowych nie będzie On wykonywał, bo się na to nie zgadzam. Zapytałam, dlaczego nie miałby On sobie wyobrazić zmiany w żyrafę albe w kosmitę. I taki eksperyment opisać w formie pamietnika. Pani nauczycielka nie umiała dać mi odpowiedzi.

Całe zajście zrelacjonowałam dyrekcji Szkoły. Obiecalo mi, że wspomniana nauczycielka zostanie w jakimś stopniu upomniana. Złożyłam też u wychowawczyni Syna stosowne Oświadczenie, że nie życzę sobie, by był On, bez naszej z Meżem, wiedzy indoktrynowany w dziedzinie tożsamości seksualnej.

Ciekawam efektów mojej reakcji

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gender

Ideologia gender którą prościej można nazwać genderyzmem to kolejny produkt lewicowych myślicieli, który  jak kiedyś komunizm , obiecuje wyzwolenie i uszczęśliwienie ludzkości

Czytaj więcej...

Akty Prawne

Jeżeli chcesz zapoznac się z obecnymi regulacjami prawnymi - kliknij tutaj

Kim jesteśmy?

 Razem chcemy  bronić naszych rodzin i dzieci korzystając z przysługujących nam konstytucyjnych i obywatelskich praw i to jest właśnie Obywatelska Inicjatywa Rodzin.

Zapraszamy do kontaktu

Masz pytanie? Chcez się z nami skontaktować? Wypełnij formularz. Odpowiemy!