szybkie pozyczki

gora

To naturalne, że rodzice bardzo przeżywają każdy incydent, w którym ich dziecko staje się przedmiotem demoralizacji czy deprawacji seksualnej. W sytuacji, gdy dowiadują się oni, że dopuszczony bez ich zgody seksedukator uczył  ich córeczkę nakładać prezerwatywę na fantom penisa, albo zachęcał ich syna do seksu analnego jako bardzo przyjemnej alternatywy osiągania rozkoszy, to doznają nieżadko wstrząsu psychicznego. Dla takich rodziców opisanie incydentu oraz przedstawienie swoich uczuć z tym związanych jest zbyt traumatyczne i dla tego w sekcji incydentów relacjonujemy zdarzenia i okoliczności, o których dowiedzieliśmy się od zaufanych, sprawdzonych osób.

Treść, struktura i sposób przekazywania pojedynczych informacji i koncepcji w niniejszym serwisie jest chroniona Prawami Autorskimi zgodnie z prawem polsim.

Jednakże fragmenty tekstów mogą byż wykorzystywane w innych opracowaniach bez pisemnego pozwolenia właściciela niniejszego serwisu pod następującymi dwoma łącznie spełnionymi warunkami:

  1. Tam, gdzie tekst jest wykorzystywany musi też znajdować się wskazanie na miejsce przechowywania tekstu oryginalnego.
  2. Wspomniane fragmenty niniejszego serwisu mogą być użyte jedynie w opracowaniach, które jednoznacznie promują Wychowanie Do Życia w Rodzinie, do czystości i jednocześnie są krytyczne wobec tak zwanej biologicznej edukacji seksualnej.

Autorzy

Gender

Choć temat jest zbyt obszerny, aby tutaj był przedstawiony, to jednak można krótko podsumować to w co przekształciła by się nasza młodzież, gdyby całkowicie uległa indoktrynacji ideologii gender. 

Czytaj więcej...

Akty Prawne

Zapoznaj się z listą różnych dokumentów dotyczących wychowania w placówkach dydaktycznych w zakresie obyczajowości.

Czytaj więcej...

Kim jesteśmy?

Dążymy do upowszechnienia wiedzy o tym jak skutecznie zapobiegać demoralizacji dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych. Główne działanie to uświadamianie rodzicom ich praw, które powinni skutecznie wykorzystać

Czytaj więcej...

Zapraszamy do kontaktu

Masz propozycje, uwagi albo po prostu chcesz się znami skontaktować?

Wypełnij formularz