szybkie pozyczki

gora

Newsletter

Aby byc na bieżąco zapisz się do newslettera.

Jako nieformalna grupa osób dostrzegająca zagrożenia dla dzieci i młodzieży ostrzegamy rodziców a także obywateli polskich przed szkodliwymi działaniami zagrażającymi dzieciom. Współorganizujemy lub uczestniczymy w wielu inicjatywach dla ochrony dzieci, a między innymi:

 

Stop Seksualizacji Naszych Dzieci: ogólnopolska inicjatywa szkolenia rodziców w obronie przed edukacją seksualną typu B i krążącymi po szkołach młodzieżowymi seks-deprawatorami. Przeszkolono – Wrocław ok 3,5 tyś osób, Warszawa ok 2 tyś osób, okolice Krakowa ok 1 tyś osób, Poznań (Twoje Dziecko Wielka Sprawa) ok. 2 tyś osób, inne miasta.

 

Pikieta pod Ministerstwem Edukacji Narodowej 1 września 2015r: Konferencja prasowa Prawicy Rzeczypospolitej, Odmówienie Różańca Św. Wraz z Krucjatą Różańcową za Ojczyznę, złożenie petycji, transparenty, pieśni patriotyczne, rozdanie ulotek urzędnikom MEN.

 

Informowanie poprzez prasę: Pod koniec 2014r udało się zmobilizować tygodniki katolickie Idziemy i Gość Niedzielny do umieszczenia tekstów na temat niebezpieczeństwa możliwości wprowadzenia do polskich szkół edukacji seksualnej typu B. W trakcie działań Sejmu RP wiosną 2015r w sprawie konwencji CAHVIO skutecznie alarmowaliśmy redakcje zwracając uwagę na konieczność informowania społeczeństwa o zagrożeniach wynikających z tekstu konwencji.

 

Marsz Dam: marsz szanujących się polskich kobiet, żon i matek jako kontr-inicjatywa wobec marszu szmat nazwanego też w Wikipedii marszem puszczalskich.

 

Działania przeciw ratyfikacji konwencji przemocowej: Konwencja o zapobieganiu przemocy … jest w istocie antyrodzinnym dokumentem przekształcającym formalnie dotychczasową Konstytucję RP w konstytucję realizującą postulaty ideologii gender. Uczestniczyliśmy w spotkaniach komisji sejmowych (w tym dwie wypowiedzi), przed ratyfikacją wystosowaliśmy list otwarty do pani premier Kopacz, pana prezydenta Komorowskiego, marszałków Sejmu i Senatu, szefów klubów poselskich, w którym przedstawiliśmy ogrom zagrożeń, uczestniczyliśmy w pikietach pod Sejmem RP (łącznie 5 dni), w spotkaniach komisji senackich (w tym dwie wypowiedzi), a po ratyfikacji rozsyłaliśmy dokument ONI TO WIEDZIELI - A JEDNAK POPARLI.

 

STOP DEPRAWACJI W EDUKACJI: spotkanie 30 sierpnia 2015r rozpoczynane Mszą Św. o godz 12:00 w kościele Św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie i kontynuowane o godz 13 pod Kolumną Zygmunta.

 

Przeciwstawialiśmy się wielu nadzwyczaj szkodliwym działaniom realizowanym przez liberałów lewicowych często realizowanych z pomocą nieświadomych lub zdeprawowanych Polaków. Zidentyfikowane źródła finansowania szkodliwych działań względem dzieci i młodzieży wskazują nierzadko na zagranicznych mocodawców i prowodyrów – wrogów Polski.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gender

Choć temat jest zbyt obszerny, aby tutaj był przedstawiony, to jednak można krótko podsumować to w co przekształciła by się nasza młodzież, gdyby całkowicie uległa indoktrynacji ideologii gender. 

Czytaj więcej...

Akty Prawne

Zapoznaj się z listą różnych dokumentów dotyczących wychowania w placówkach dydaktycznych w zakresie obyczajowości.

Czytaj więcej...

Kim jesteśmy?

Dążymy do upowszechnienia wiedzy o tym jak skutecznie zapobiegać demoralizacji dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych. Główne działanie to uświadamianie rodzicom ich praw, które powinni skutecznie wykorzystać

Czytaj więcej...

Zapraszamy do kontaktu

Masz propozycje, uwagi albo po prostu chcesz się znami skontaktować?

Wypełnij formularz