szybkie pozyczki

gora

Działamy jako wolontariusze angażując się w różne działania dla ochrony rodziny. Współpracujemy lub działamy w ramach takich organizacji inicjatyw jak Stowarzyszenie rodzin wielodzietnych Warszawy i Mazowsza, Obywatelska Inicjatywa Rodzin, Stop Seksualizacji Naszych Dzieci, Stop Deprawacji W Edukacji.

Dążymy do upowszechnienia wiedzy o tym jak skutecznie zapobiegać demoralizacji dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych. Główne działanie to uświadamianie rodzicom ich praw, które powinni skutecznie wykorzystać dla ochrony ich dzieci przed seksualizacją, ideologią gender i innymi manipulacjami w zakresie wolności, równości, norm obyczajowych i wiary.

Niniejszy serwis internetowy jest tworzony na zasadzie wolontariatu i dobrowolnego ponoszenia kosztów na cele akcji informacyjnych. W ramach tego serwisu nie zbieramy 1% ani żadnych datków, czy składek.

Wszelkie uwagi prosimy kierować do: admin(at)oswiadczenierodzica.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Gender

Choć temat jest zbyt obszerny, aby tutaj był przedstawiony, to jednak można krótko podsumować to w co przekształciła by się nasza młodzież, gdyby całkowicie uległa indoktrynacji ideologii gender. 

Czytaj więcej...

Akty Prawne

Zapoznaj się z listą różnych dokumentów dotyczących wychowania w placówkach dydaktycznych w zakresie obyczajowości.

Czytaj więcej...

Kim jesteśmy?

Dążymy do upowszechnienia wiedzy o tym jak skutecznie zapobiegać demoralizacji dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych. Główne działanie to uświadamianie rodzicom ich praw, które powinni skutecznie wykorzystać

Czytaj więcej...

Zapraszamy do kontaktu

Masz propozycje, uwagi albo po prostu chcesz się znami skontaktować?

Wypełnij formularz