szybkie pozyczki

gora

Rodzic może składać oświadczenie w szkole według jednego z kilku różnych wzorów:

  • oswiadczenie_do_szkoly_dot_antydyskryminacji.doc do stosowania w sytuacji gdy dyrekcja wprowadziła w szkole Kodeks Równego Traktowania lub planowane są zajęcia dotyczące antydyskryminacji, ewentualnie planowane są instruktarze z tematu zdrowie prokreacyjne; zwykle trenerami antydyskryminacyjnymi są reprezentanci LGBTQ, którzy chcą uzyskać nieskrępowany dostęp do dzieci i młodzieży pod pretekstem zagadnień antydyskryminacji; Kodeksy Równego Traktowania wdrożono w kilkudziesięciu szkołach w Polsce i nadal intensywnie są wdrażane

Wszystkich pobierających oświadczenia z niniejszej strony zachęcamy do subskrybowania informacji o zmieniających się warunkach i działaniach prowadzonych przez Ministerstwo Edukacj Narodowej. Aby uzyskać w przyszłości takie informacje należy wpisać swój adres email w lewym dolnym rogu okna przeglądarki.

Powyższe oświadczenia mają charakter ogólny, to jest chronią przed szeroką gamą zajęć/zdarzeń, które potencjalnie mogą deprawować młodzież i dzieci. Złożenie tego rodzaju oświadczenia nie wyklucza możliwości uczestnictwa dzieci i młodzieży w jakimś konkretnym, pozytywnym, dedykowanym programie mającym na celu pozytywny rozwój dzieci/młodzieży, jak na przykład program proponowany przez Ster na Miłość, czy Archipelag Skarbów organizowany przez Instytut Profilaktyki Zintegrowanej. Wystarczy, że rodzic wpisze się na listę rodziców zgadzających się na dany rodzaj zajęć. Rodzic może też złożyć uzupełniające oświadczenie będące zgodą na konkretny program dydaktyczno-wychowawczy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

# Mariusz (89.72.12...) 2015-09-08 11:52
proszę o przesyłanie mi wszystkich informacji tego typu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Gender

Choć temat jest zbyt obszerny, aby tutaj był przedstawiony, to jednak można krótko podsumować to w co przekształciła by się nasza młodzież, gdyby całkowicie uległa indoktrynacji ideologii gender. 

Czytaj więcej...

Akty Prawne

Zapoznaj się z listą różnych dokumentów dotyczących wychowania w placówkach dydaktycznych w zakresie obyczajowości.

Czytaj więcej...

Kim jesteśmy?

Dążymy do upowszechnienia wiedzy o tym jak skutecznie zapobiegać demoralizacji dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych. Główne działanie to uświadamianie rodzicom ich praw, które powinni skutecznie wykorzystać

Czytaj więcej...

Zapraszamy do kontaktu

Masz propozycje, uwagi albo po prostu chcesz się znami skontaktować?

Wypełnij formularz